ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Характерні відмінності в конструкції ванн Тритон від інших виробників

Пошук ванн

Українська

Способи кріплення і конструктивні особливості ванн Тритон


Кріплення екрану.


Схема фіксації екрану за допомогою верхньої пружини і унікального магнітного кріплення компанії Тритон дозволяє на більшості моделей ванн позбутися зазору, що виникає між підлогою та нижньою межею встановленого екрану. В інших схемах кріплення екрану потрібно використовувати саморізи або виконувати конструкцію (форму) екрана таким чином, що його доводиться «підсовувати» під борт ванни і піднімати вгору - в результаті екран просверливается саморезом або неминуче виходить зазор між підлогою та нижньою межею екрану.


Кріплення ванни до стіни.


Кріплення ванни до стіни необхідно для фіксації ванни в нерухомому стані на час висихання герметика, яким рекомендується герметизувати стик борту ванни з поверхнею стіни. Кріплення здійснюється за допомогою чотирьох шурупів Г-подібної форми, що входять у комплект ванни.


Алюмінієві стійки.


Кріплення бортів ванн (кожного кута ванни) до каркаса, здійснюється унікальними стійками спеціальної конструкції, які виконані з алюмінієвого сплаву і оцинкованих металевих елементів, які не схильні до корозії, легкі і міцні.