Моб.тел.: (095) 900-36-31, (063) 785-82-42ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Ванни Тритон Харків

Пошук ванн

Українська

Інтернет магазин «3ton» - це магазин, який надає покупцеві широкий спектр ванн торгової марки Тритон.

Ми продаємо саме ці ванни, тому що гарантуємо Вам якість, перевірена часом.Тритон купити за низькою ціною можна у нас - телефонуйте!

Ванни Тритон виготовляються і купуються вже на протязі 12 років, завоювавши своєю якістю досить великий сегмент на ринку сантехніки всього СНД.

Всі ванни Тритон сертифіковані, проходять ретельне тестування і багатоступінчастий контроль ОТК.Торгова марка «Тритон» використовують при виготовленні ванн високоякісний акриловий лист "SENOSAN-3000" фірми "SENOPLAST" Австрія - один з провідних світових виробників акрилового листа. Засновник компанії SENOPLAST Вільгельм Клепш свій перший екструзійний лист (глянсовий полістерола) справив в 1958 р. і вже в 1972 р. почав промислове виробництво соекструзионні пластику для сантехнічного застосування.

Акрилові ванни Тритон

Сантехнічний акриловий лист "SENOPLAST" володіє підвищеним опором до корозійному та хімічного впливу, має антибактеріальні властивості, стійкий до інфрачервоних і ультрафіолетових променів.Ванни встановлюються на жорсткі каркаси, виготовлені із сталевого профілю, що надає виробу максимальну міцність і легкість конструкції.

Каркас ванни спеціально розрахований для використання у вологому середовищі, всі металеві деталі ванни оцинковані або виготовлені з алюмінію і нержавіючої сталі. У нашому інтернет магазині ви можете придбати ванни Тритон різної форми: кутові, асиметричні, прямокутні. А також, для повного задоволення від використання ванн Тритон, Ви можете придбати її разом з установкою гідромасажних та аеромасажних систем провідних європейських виробників - «Sirem» (Франція), «Espa» (Іспанія), «Koller» (Австрія). 

Наші менеджери проконсультують Вас по будь-яких питаннях вибору ванн Тритон саме для Вашої ванної кімнати, запропонують найкращий варіант з урахуванням всіх Ваших побажань і фінансових можливостей, а також Ви зможете дізнатися про функції "гідромасаж" та її переваги.Наш інтернет магазин зацікавлений допомогти Вам у виборі ванн торгової маки Тритон. Купивши Ванну Тритон в нашому інтернет магазині, Ви не будете шкодувати свого витраченого часу на вибір і вкладених фінансів! Ми будемо раді, якщо Ви згадаєте про нас, приймаючи ванну виробництва компанії Тритон, придбану в нашому інтернет магазині.

Ванна Атлант, Ванна Оскар, Ванна Лагуна, Ванна Валері, Ванна Соната, Ванна Цезар, Ванна Берта, Ванна Чарлі, Ванна Ніколь, Ванна Респект, Ванна Лайма, Ванна Бриз, Ванна Мішель, Ванна Пеарл-Шелл, Ванна Скарлет, Ванна Джулія, Ванна Катрін, Ванна Кет, Ванна Ліза, Ванна Лу-лу, Ванна Вікі, Ванна Діана, Ванна Ірис, Ванна Медея, Ванна Троя, Ванна Еріка, Ванна Вікторія, Ванна Лілія, Ванна Сабіна, Ванна Сінді, Ванна Кайлі, Ванна Ізабель, Ванна Стандарт-170 (1700х700х560), Ванна Стандарт-160, Ванна Стандарт-170 (1700х750х560), Ванна Стандарт-150 (1500х700х560), Ванна Стандарт-150 (1500х750х560), Ванна Стандарт-140 (1400х700х560), Ванна Стандарт-130 (1300х700х575), Ванна Стандарт-120 (1200х700х610), Душова кабіна Альфа, Душова кабіна Омега, Душова кабіна Сіріус

Tags: