Моб.тел.: (095) 900-36-31, (063) 785-82-42ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Нові ванни Олександрія від Тритон

Пошук ванн

Українська

Компанія Тритон представляє нові прямокутні акрилові ванни Олександрія в трьох розмірах


Компанія Тритон оновила лінійку прямокутних (прямих) ванн тритон і розробила нову акрилову ванну Олександрія. Чарівні вишукані форми поєднуються з простим мінімалізмом, а хромовані ручки виглядати як гарне доповнення, що не тільки прикрашає, але і забезпечує безпеку при прийомі ванни.


Ванна Тритон Олександрія виконана в трьох розмірах:


Нові ванни Тритон Олександрія - це відповідь виробника на чергові вимоги примхливої ​​моди, яка ще недавно дражнила споживача своїми химерними формами і розкішшю ванн, а сьогодні потребує оновлення і необхідністю дивувати споживача.Тритон розраховував, що ця купіль припаде до душі в першу чергу тим, хто цінує в дизайні європейський стиль і вимогливо ставиться до теми комфорту. Класична прямокутна форма Олександрії обіграна рівними широкими бортами, на яких так зручно розкласти пристосування, без яких багатьом здається вже немислимим відправитися приймати ванну.

Зверніть увагу на фантастичну ергономіку спинки. Вона дозволить розслабитися в улюбленій позі і забути про все, повністю віддавшись у владу релаксу. Глибина ванни - воістину приголомшлива і становить 455 мм. Ви можете вибрати модель підходящої довжини, але цей параметр залишиться незмінним.

Ванна Тритон Олександрія готова забезпечити аеромасаж і всі види гідромасажу. Зрозуміло, як і у решти моделей, ці можливості замовляються опціонально.

Більш детальну інформацію про ці ваннах Ви зможете отримати на сторінках нашого каталогу акрилових ванн Тритон, перейшовши за посиланням з цієї сторінки.

Раздел: