ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Технологія виробництва акрилових ванн

Пошук ванн

Українська

Спосіб виробництва:
Вакуумна термоформовка багатошарового листа з подальшим покриттям сумішшю, що складається з смоли, стеклоровинга, мінерального наповнювача.

Процесс:

Композитний лист- закуповується на заводі виробнику, як правило, листами потрібних розмірів, під конкретний виріб. Формуется на вакуум-термоформовочних машині (машині, яка розігріває лист пластику ≈ +180 ° С


Композитний лист

Виробляється складний (розрахунково-нерівномірний) нагрів листа, і за допомогою вакууму (відкачування повітря), втягує його у форму (матрицю - склопластикову, сталеву, алюмінієву) - з простору між листом і формою відкачується повітря. Форма-матриця являє собою буквально ванну і технологічно пристосована для даного процесу. В результаті термоформовки виходить заготівля майбутньої ванни, яка має геометрію бажаного вироби.


Виробляється складний нагрів листа


Армування пластикових заготовок ванн

Потім заготівля ванни надходить на ділянку зміцнення армирующим склопластиком. Армування (зміцнення) пластикових заготовок ванн, необхідно: для створення повноцінної зміцнювальної оболонки (міцною і довговічною шкаралупи), яка в купе з пластиковою заготівлею і становить саму ванну. Армуючий шар наноситься на зовнішню поверхню пластикової заготовки спеціальної «Машиною безповітряного напилення композитних матеріалів».


Армування проводиться складної полімерної системою - склопластиком

Виробництво ванни Тритон технологічно складний і трудомісткий процес, що вимагає певних знань. На відео детально показані всі стадії процесу створення ванни Вікторія Тритон, де поетапно можна простежити основні моменти виробництва. Ванна люкс класу виготовляється вручну піт пильним наглядом фахівця.

Крім створення зміцнювальної шкаралупи, армуючий шар, несе в собі функції закріплення безпосередньо в собі, зміцнюючої вставку для дна ванни і заставних елементів (ДСП кубиків з жорсткого ППУ, в які потім вгвинчуються саморізи) для закріплення рами каркаса, декоративного «екрану».

Армування проводиться складної полімерної системою - склопластиком . Вживаний полімерний армуючий матеріал (склопластик) це композитний матеріал, що складається зі скляного армуючого матеріалу - рубаною стеклонитки (ровінг), синтетичного полімерного сполучного (смола поліефірна). Мінерального наповнювача (СаСО3 - карбонат кальцію, кальцит, крейда). Даний склопластик поєднує в собі: високі міцнісні, діелектричні властивості, порівняльно-низька щільність і теплопровідність, високу атмосферно-, водо-, і химостойкие.