ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Ванна Ліза Тритон

Пошук ванн

Українська
Ціна: 7991грн.
Артикул: b19
Глубина в мм.: 
470
Объем в литрах: 
100
Розміри: 1200 cm × 700 cm × 610 cm

Акрилова ванна Ліза Тритон (Triton)

Ванна Ліза це прекрасний вибір для маленьких ванних кімнат. До порівняння зі сталевими і чавунними аналогами ванн, має ряд переваг: глибина 410мм., Вага ванни на жорсткому оцинкованому каркасі близько 23 кг., Вага економ варіанту на ніжках 15 кг. Ванна є альтернативою душовій кабіні за набагато менші гроші і має ряд переваг це: глибина, простота установки, легкість у догляді і надійність при експлуатації.

Високі борти ванни Ліза спеціально розроблені для максимально ефективного використання внутрішнього об'єму ванни. Ширина бортів послужать надійною опорою. Малюнок дна ванни не дозволить зісковзнути нозі навіть на мильному розчині. Ці моделі розроблені спеціально для Вас і ваших дітей. Це ігровий майданчик і місце, де ви не використовуючи інші ємності, скупавшись своєї дитини.

Ванна Ліза за рахунок своїх невеликих розмірів зручно розміститься і принесе максимум користі навіть в маленькій ванній кімнаті. Спеціально розроблені мильниці з внутрішніми стоками для води спростять розташування банного приладдя. Орнамент малюнка дна ванни завжди послужить надійною опорою і прикрасить екстер'єр ванни.

Конструктивні особливості ванни Ліза (Тритон):

  • Товщина ванни акрил 5 мм, плюс 2 мм армування скловолокном; 
  • Каркас з оцинкованого металу товщина 2,5 мм ширина 40 мм;
  • Декоративне рифлення дна.

У комплектацію ванни Ліза Triton включено:

  • Оцинкований каркас з ніжками;
  • Хромований сифон напівавтомат;
  • Лицьова панель, інсталяційний комплект (пакет з кріпленням), паспорт;Додати додаткове обладнання для ванни Ліза: