ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Ванна Пеарл-Шелл Тритон (Лів., Прав.)

Пошук ванн

Українська
Ціна: 12712грн.
Артикул: b14
Глубина в мм.: 
425
Объем в литрах: 
220
Розміри: 1600 cm × 1040 cm × 605 cm

Акрилова ванна Пеарл-Шелл виробництва Тритон, лівого і правого виконання.

Ванна Пеарл-Шелл (ліва і права) Одна з перших моделей, що з'явилися в асортиментному ряді торгової марки «Тритон». Пізніше схожі моделі можна було зустріти у інших виробників акрилових ванн. Дана модель настільки сподобалася споживачеві, що до теперішнього моменту є одним з хітів продаж.Шірокая в плечах і вузька в ногах модель, це ідеальне рішення двох злободенних питань при виборі ванни.

Достатнього розміру сидіння може послужити як ігровий майданчиком для вашої дитини, так і надійною опорою для літніх людей. Мийте ноги, використовуйте як полицю для банного приладдя, ця частина ванни стане надійним помічником у повсякденному догляді за своїм тілом. Широкий борт ванни Пеарл-Шелл, розташований за сидінням розвантажить ваші полки і дозволить, розташувати всі необхідні засоби для догляду за своїм тілом. Дно ванни, оформлене малюнком у формі язичків полум'я, послужить надійною опорою і прекрасним прикрасою.

Конструктивні особливості ванни Пеарл-Шелл (Тритон):

  • Товщина ванни акрил 5 мм, плюс 2 мм армування скловолокном;
  • Каркас з оцинкованого металу товщина 2,5 мм ширина 40 мм;
  • Декоративне рифлення дна.

У комплектацію ванни включено:

  • Оцинкований каркас з ніжками;
  • Хромований сифон напівавтомат;
  • Лицьова панель, інсталяційний комплект (пакет з кріпленням), паспорт;Додати додаткове обладнання для ванни Пеарл-Шелл: