ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Ванна Респект Тритон (Лів., Прав.)

Пошук ванн

Українська
Ціна: 40469грн.
Артикул: b10
Глубина в мм.: 
560
Объем в литрах: 
600
Розміри: 1800 cm × 1300 cm × 750 cm

Акрилова ванна Респект виробництва компанії Тритон

Ванна Респект - ця модель поєднала в собі два місцевий басейн СПА та справжню бальнеологічну ванну, ідеально повторює ергономіку людини. Зручне сидіння в кутку ванни спростить процедуру прийняття душу, або просто миття ніг. На дні ванни є два анатомічних виступу підтримують тіло людини, що повторюють форму шезлонга, які зручно розташують вас у ванній. Є масивний хромований поручень, який завжди послужить надійною опорою для вас.

Посадочні місця для підголівника дозволяють встановити додатково м'який поліуретановий підголівник «Чарітка». Розміщення зливу-переливу між підголовниками, дозволить швидко позбутися від зайвої води, кожному з вас. За борту, який йде уздовж стіни є місце, яке можна використовувати як полицю під лазневі приналежності, так і під установку вузлів управління додатковим обладнанням. Малюнок дна ванни, що повторює форму бульбашок, не дозволить втратити рівновагу.

Виробництво ванни Респект можливо в правому і лівому виконанні

Ванна Респект, немов спортивний автомобіль, поєднує в собі майданчик для прийняття душу, місце для сидіння і двомісний шезлонг з підголівником. Зручний підголівник виготовлений з м'якого пінополіуретану. Зручна ручка для виходу з ванни і рельєфне масажне дно надійно захистять Вас від аварій.

Конструктивні особливості ванни Респект (Тритон):

  • Товщина ванни акрил 5 мм, плюс 2 мм армування скловолокном;
  • Каркас з оцинкованого металу товщина 2,5 мм ширина 40 мм;
  • Декоративне рифлення дна.

У комплектацію ванни Респект включено:

  • Оцинкований каркас з ніжками;
  • Хромований сифон напівавтомат;
  • Лицьова панель, інсталяційний комплект (пакет з кріпленням), паспорт;Додати додаткове обладнання для ванни Респект: