ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА САЙТІ "ВАННИ ТРИТОН» І ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ!


Ванна Валері Тритон

Пошук ванн

Українська
Ціна: 12980грн.
Артикул: b4
Глубина в мм.: 
415
Объем в литрах: 
260
Розміри: 1700 cm × 850 cm × 654 cm

Акрилова ванна Валері Тритон

Якщо ви звикли до комфорту, шукайте ідеальні форми, практичний внутрішній дизайн, зверніть увагу на ванну Валері виробництва підприємства Тритон .

Особливу увагу потрібно звернути на ложі ідеально повторюють всі вигини анатомії шийного плечового і поперекового відділів спини. Форма підголовника дозволяє встановити додатково, як звичайний поліуретановий підголівник на присосках, так і на хромованих ніжках.

Два вертикальних поглиблення уздовж поперекового відділу спини, спеціально розроблені для установки спинних форсунок у потай. Два симетрично-опуклих подіуму в центрі ванн мають і практичне застосування. З фронтального боку ванни Валері, подіум це місця установки зливу-переливу, з тильного, місце дозволяють встановить ручку. Особливість бортів розташованих конусоподібно по відношенню до основи ванни служить зручною підтримкою, обіймаючи і розслабляючи тіло. Товстий борт і широкі кути завжди дозволять розташувати все необхідне для догляду за своїм тілом.

Ванна Валері при бажанні могет бути укомплектована торцевим екраном, який послужить декоративною прикрасою, встановлюючи ванну не впритул до стіни. Рифлення дна завжди застереже вас від падіння.

Конструктивні особливості ванни Валері (Тритон):

  • Товщина ванни акрил 5 мм, плюс 2 мм армування скловолокном;
  • Каркас з оцинкованого металу товщина 2,5 мм ширина 40 мм;
  • Декоративне рифлення дна.

У комплектацію ванни Валері включено:

  • Оцинкований каркас з ніжками;
  • Хромований сифон напівавтомат;
  • Лицьова панель, інсталяційний комплект (пакет з кріпленням), паспорт.Додати додаткове обладнання для ванни Валері: